Latest posts

 • Sample blog title2
  Sample blog title2
  1208 views 0 comments 0 Liked

  Evinize aldığınız yada size hediye olarak gelen çiçeklerin kısa sürede boyunlarını büktüğünü görürseniz çok...

  Read more ...
 • Sample blog title1
  Sample blog title1
  1941 views 0 comments 0 Liked

  Orkide satın alırken nasıl seçim yapmalı? Orkide evde nereye konmalı, bakımı nasıl yapılmalı? Orkidenin tekrar çiçek...

  Read more ...

Sample blog title2

1208 Views 0 Liked

Çiçek Alırken Ve Aldıktan Sonra Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

İster çiçekçiden çiçek alın,ister online çiçek alın çiçeklerin taze ve tomurcuk olmasına dikkat edin.Bakteriler çiçeklerinizin çabuk bozulmasına neden olacaktır.Parazitler çiçeklerinizin sapını bloke eder ve çabuk bozulmasına neden olur.Çiçekleri vazoya koymadan önce iyice temizleyin. Vazoya koyduğunuz suya bir damla klor  koyun, bu vazonuzun suyunun sterilize olmasını sağlayacaktır.Vazoya temiz su ilave etmeyide unutmayın.

 Vazoya çiçekleri koyduğunuzda suya değen yapraklar varsa temizlemeyi unutmayın.Vazo suyunu 2-3 günde bir değiştirin ve çiçeklerin köklerini 1-2 cm kadar kesin.Ayrıca çiçek koyduğunuz vazo güneş ışığında kalmasın serin ve gölge yerde tutun.

İster online çiçek alın ister çiçek mağzalarından çiçek alın mutlaka bildiğiniz,güvendiğiniz dükkanları ve online çiçek mağzalarını tercih edin.Bir çok internet sitesi ya çiçekçi olmuyor yada muhatap bulmakta zorlanıyorsunuz.Özellikle online çiçekçide dikkat etmeniz gereken nokta web sitesinin ulaşılabilir telefonu,açık adresi vb. husular olmalıdır.Antalya zeynep çiçekçilik firmamız 15 yıldır müşterilerine kaliteli güvenilir hizmet etmeyi ilke edinerek hizmet vermektedir

Posted in:

Leave a comment